مرکز فروش انواع کنسرو
خانه / کنسرو ذرت / قیمت کنسرو نخود فرنگی | کنسرو ذرت و نخود سبز ارزان قیمت

قیمت کنسرو نخود فرنگی | کنسرو ذرت و نخود سبز ارزان قیمت

کنسرو ذرت و نخود سبز جزو آن دسته از کنسرو های پر مصرف به شمار می رود که در تهیه بسیاری از غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید برای خرید این محصولات با قیمت ارزان یا دسترسی به سطح بهتری از قیمت کنسرو نخود فرنگی و ذرت نسبت به قیمت بازار، می توانید به عمده فروشی ها مراجعه نمایید.

ذرت و نخود سبز هم چنین جزو سبزیجاتی هستند که معمولاً طرفداران بسیاری را با خود همراه ساخته اند، زیرا این دو ماده غذایی علاوه بر طعم فوق العاده ای که به غذا می دهند، به دلیل خواص بسیار زیادی که دارند مورد توجه افراد قرار گرفته اند.
حال با این وجود مشاهده می‌ شود شرکت های متعددی اقدام به ارائه انواع کنسرو مورد نظر نموده اند با این حال مشتریان عزیز می توانند این کنسرو را به صورت تکی و یا به صورت مخلوط تهیه نمایند.

قیمت کنسرو نخود فرنگی | کنسرو ذرت و نخود سبز ارزان قیمت

استفاده از کنسرو نخود سبز و ذرت

کنسرو ذرت و نخود سبز که در حال حاضر در بازار به فروش می رسد در آب نمک نگهداری شده و در قوطی های فلزی ۵۰۰ گرمی تولید و عرضه می گردد.
با توجه به اینکه نگهداری و ماندگاری کنسرو ها بسیار بیشتر از مواد غذایی تازه است، مشاهده می شود امروزه بسیاری از افراد به جای تهیه سبزیجات تازه، به دنبال خرید کنسرو آن هستند.

دقت داشته باشید کنسرو ذرت شیرین و کنسرو نخود فرنگی به عنوان یک ماده کمکی به همراه غذا بوده که تقریباً می‌توان گفت بسیاری از گروه ‌های جامعه مصرف کننده آن محسوب می شوند.
به طور کلی مصرف این دو کنسرو متناسب با سلیقه و ذائقه های مختلف متفاوت می باشد اما به صورت عمده از آن در تهیه غذا هایی استفاده می شود که عبارت هستند از:

 • تهیه سالاد الویه
 • تهیه انواع سالاد ها
 • تهیه انواع سوپ ها
 • تهیه خورشت ها
 • تهیه پیش غذاها
 • مصرف به صورت مستقیم
 • مصرف در تهیه پیتزا

خرید کنسرو ذرت و نخود سبز مرغوب

با توجه به آنچه گفته شد در حال حاضر شرکت های بسیار متعددی اقدام به تولید و عرضه کنسرو ذرت و نخود سبز نموده اند که طبیعتاً برند های معروف در تولید این محصول از مواد مرغوب تری استفاده می کنند.
توجه داشته باشید این کنسرو ها باید در جای خشک و خنک نگهداری شده و قبل از مصرف حدود ۲۰ دقیقه جوشانده شود.

همچنین لازم است بدانید که اگر از انواع مرغوباین کنسرو ها تهیه نمایید، خواهید توانست محصول فاقد مواد نگهدارنده خریداری کنید. حال در این بین پر فروش ترین برند ها شامل موارد بسیاری می شود که از جمله آن ها می توان برند دلپذیر را نام برد که محصولات آن از این جهات، دارای برتری هایی می باشند:

 • کیفیت
 • تنوع بالای محصولات کنسروی
 • طعم و مزه

فروش عمده انواع کنسرو نخود فرنگی و ذرت

با توجه به آنچه بیان شد حال در این جا پیشنهاد ویژه ای که برای خریداران عمده کنسرو ذرت و نخود فرنگی داریم این است که می توانند برای تهیه آسان و سریع این محصول به فروشگاه های عمده که به صورت اینترنتی نیز محصولات خود را ارائه می‌دهند سری زده و در کمترین زمان ممکن، تعداد مورد نظر خود از محصول را سفارش داده و در سراسر کشور آن را تحویل بگیرند.
توجه داشته باشید در این روش خرید، امکان سفارش هر کدام از برند های مورد نظر نیز وجود دارد.

قیمت روز کنسرو ذرت و نخود فرنگی

قیمت روز کنسرو ذرت و نخود فرنگیقیمت بسیار مناسب کنسرو ذرت و نخود فرنگی در فروشگاه های عمده یکی از مواردی است که بسیار مورد توجه و مشتریان قرار گرفته است، زیرا در این عمده فروشی ها دلالان و واسطه از میان برداشته شده و افراد طبیعتاٌ می توانند محصولی با کیفیت تر و با قیمت مناسب تر از تولید کنندگان خریداری نمایند.
با این حال اگر نیاز به کسب اطلاع از قیمت روز این کنسرو ها را دارید، می‌توانید با مشاوران فروش این فروشگاه ها در ارتباط بوده و بدین ترتیب بهترین تصمیم را برای خرید بگیرید.

عرضه کنسرو نخود فرنگی در بسته بندی های متنوع

عرضه کنسرو نخود فرنگی در بسته بندی های متنوععرضه کنسرو نخود فرنگی از سوی مراکز تولید کننده بسیاری که هر یک نام و آوازه بسیاری را در حیطه تولید به دست آورده و سابقه ای چندین و چند ساله در این حوزه را دارند، صورت می گیرد.
از جمله این مراکز تولید که شهرت برند آن به گوش همه رسیده و تا به کنون مصرف کنندگان بسیاری را به دنبال خود کشانده است، شرکت دلپذیر می باشد که انواعی از کنسرو های لذیذ و دلچسب را با کیفیت بسیار متمایز، عازم بازار های فروش ساخته است.

یکی از کنسرو های پرطرفدار مربوط به برند دلپذیر، کنسرو نخود فرنگی است که از میان خریداران عمده و جزیی، توجه درصد بالایی از آن ها را به سمت خود جلب نموده است. قابل ذکر است که:

 • انواع کنسرو نخود فرنگی دلپذیر در بسته های متنوع و مناسبی جای گرفته و متناسب یا نیاز خریداران، قابل ارائه می باشند.
 • هم چنین قیمت کنسرو نخود فرنگی دلپذیر نیز متناسب با حجم بسته بندی شده از محصول، سطوح متفاوتی را دارا می باشد.

خرید ارزان ترین کنسرو نخود فرنگی در بازار داخلی

خرید ارزان ترین کنسرو نخود فرنگی در بازار داخلیشاید با توجه به شرایط کنونی بازار، عده بسیاری از خریداران تصور کنند که خرید ارزان ترین کنسرو از جمله خرید کنسرو نخود فرنگی با قیمت ارزان، امر محالی است. در حالی که باید گفت تحقق این امر توسط فروشندگان با وجدان و منصفی که حضور فعال خود را در نمایندگی های فروش نشان داده اند، امکان پذیر گشته است.

نمایندگی های مورد نظر وسعت خدمات فروش خود را افزایش داده و در کنار مراکز حضوری، در مراکز غیر حضوری مانند همین مرکز، اقدامات لازم و مفیدی را در خصوص ارائه ارزان ترین کنسرو نخود فرنگی در بازار داخلی ارائه داده اند که این امر به دلیل در نظر گرفتن سود کم برای این گروه از فروشندگان می باشد.

با این وجود شما می توانید محصولاتی با برند های معتبر مانند دلپذیر را دریافت نموده و از محصولات متنوعی در قالب محصولات کنسروی بهره مند شوید که به برخی از آن ها در گزینه های زیر اشاره کرده ایم:

 • کنسرو نخود آبگوشتی
 • کنسرو ذرت
 • کنسرو لوبیا
 • و …

مزایای استفاده از کنسرو نخود فرنگی

مزایای استفاده از کنسرو نخود فرنگیکنسرو نخود فرنگی که از پر کاربرد ترین و محبوب ترین نوع کنسرو ها به شمار می رود و دارای قیمت مناسبی نیز در برخی از مراکز فروش می باشد؛ مزایایی را نیز به خود اختصاص داده است که در لیست زیر، برخی از آن ها را بر شمرده ایم:

 • با جوشاندن کنسرو نخود فرنگی به مدت یک ربع و در نتیجه در مدت بسیار کوتاه، موجب برخورداری مصرف کنندگان از یک محصول غذایی آماده و سریع می گردد.
 • این کنسرو با ترکیبات عالی خود، طعم و مزه ویژه و بسیار خوشمزه ای را به انواع غذا ها می بخشد.
 • کیفیت بالای کنسرو نخود فرنگی که در برند های خوب این محصول مشاهده می شود، باعث می شود تا کیفیت غذای مورد طبخ شما که با این محصول ترکیب شده نیز بالا برود.
 • هم چنین خود نخود فرنگی دارای خواص زیادی برای بدن می باشد که با مصرف کنسرو آن می توان به این خواص دست یافت.
 • علاوه بر این برای تزیین انواع غذا ها و سالاد ها، کنسرو نخود فرنگی می تواند بهترین گزینه باشد.

طرز تولید کنسرو نخود فرنگی

طرز تولید کنسرو نخود فرنگیمعمولاٌ هیچ یک از افراد با طرز تهیه کنسرو نخود فرنگی یا طرز تولید آن آشنایی ندارند. چون این امر مختص خود تولید کنندگان است و دانستن آن برای همه افراد؛ امری الزامی نیست.
در حالت کلی در مورد موضوعی مانند تولید کنسرو نخود فرنگی می توان اینطور توضیح داد که تمامی تولید کنندگانی که در حوزه تولید انواع مواد کنسرو شده از جمله کنسرو نخود فرنگی تلاش می کنند، کل حواس و دقت خود را بر روی کار متمرکز ساخته تا بتوانند با ارائه یک روش تولید مناسب و به تبع آن؛ محصولات مناسب و مشتری پسندی را به بازار ارائه کنند که در این راستا بتوانند کمک های شگرفی را هم به امر تولید و هم به امر فروش نمایند.

نحوه استفاه از کنسرو نخود فرنگی

نحوه استفاه از کنسرو نخود فرنگیبرای این که بتوانید به تمامی درخواست های خود از محصولی مانند کنسرو نخود فرنگی دسترسی پیدا کنید، مانند نحوه استفاده از این محصول، می توانید به سراغ برخی از سایت های اینترنتی رفته و در مدت کوتاهی به جواب سوال خود دسترسی پیدا کنید.
هم چنین در کنار جستجو برای جواب سوال خود، می توانید بر روی سایت های فروش بزرگی که در میان این جستجو به چشمتان می خورند کلیک کرده تا به موارد دیگری همچون اطلاع از قیمت نخود فرنگی و یا کنسرو آن نیز مطلع شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سفیدگر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09163155938
تلگرام: MDSEF@
واتس اپ: 09163155938
پست الکترونیکی: mdsefidgar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسرو ذرت قیمت | فروشنده کنسرو ذرت فله ای ایرانی

کنسرو ذرت قیمت فله ای ایرانی را می توان از فروشنده ها با قیمت مناسب خریداری نمود. خرید این محصول به صورت مستقیم از درب کارخانه نیز صورت می گیرد. در این صورت قیم